ukraina.jpg

CHWAŁA UKRAINIE

SLAVA UKRAINI


Szanowni Państwo, Nasza Droga Publiczności!

 

Informujemy, że na każdym spektaklu prowadzimy zbiórkę funduszy na pomoc Ukrainie. Datki pieniężne można wrzucać do dwóch skrzynek w barwach ukraińskiej flagi: jedna znajduje się przy szatni, druga na scenie po zakończeniu przedstawienia.

Informacje o zebranych kwotach, celach na jakie zostały przeznaczone oraz potwierdzenia przelewów znajdziecie Państwo na fb Teatru.

 

Slava Ukraini!

Do zobaczenia w Teatrze!Najbliższe spektakle:

CHWILA NIEUWAGI

CHWILA NIEUWAGI

"Chwila nieuwagi" to farsa, której bohaterem jest neurotyczny i nudny księgowy. Całkowicie oddany swojej pracy, uporządkowany i bez życia towarzyskiego. Wystarczy jednak - tytułowa - chwila nieuwagi, aby to poukładane życie wywróciło się do góry nogami.
- sobota 10.12.2022 godz. 19:00Kup biletyWszystkie terminy
DROGA PANI KALINO

DROGA PANI KALINO

,,Droga Pani Kalino’’ to fikcyjna powieść o przyjaźni pomiędzy aktorką Kaliną Jędrusik, a prostą dziewczyną ze wsi – Wiolettą Wypych.
- niedziela 11.12.2022 godz. 19:00Kup biletyWszystkie terminy
MY HRABINY NIE PŁACZEMY

MY HRABINY NIE PŁACZEMY

„My hrabiny nie płaczemy" – autorski spektakl Olgi Adamskiej z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza. Recepta na to jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień.
- środa 14.12.2022 godz. 19:00Kup biletyWszystkie terminy
POD DACHAMI PARYŻA

POD DACHAMI PARYŻA

Zapraszamy na wycieczkę ulicami Paryża. Stań się flâneurem. Spacerowiczem, który obserwując życie miasta, snuje poetyckie refleksje na temat życia w ogóle...
- piątek 16.12.2022 godz. 19:00Kup biletyWszystkie terminy
Newsletter Teatru Polskiego